Wegner Clinic

Na świnoujskiej mapie urodowej jesteśmy największą, stacjonarną placówką medyczną świadczącą dla Państwa usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Fully Responsive

Doświadczenie

Jakość

Efficient Coding

Bezpieczeństwo

Wegner Clinic jest miejscem stworzonym po to, aby bezpiecznie, profesjonalnie i komfortowo poprawić mankamenty urody oraz walczyć z upływającym czasem. Wydobywanie piękna i poprawianie komfortu życia jest naszą specjalnością ale również wielką pasją, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem osób nas odwiedzających.

WEGNER CLINIC
ul. STEYERA 2b
72-600 ŚWINOUJŚCIE

Telefon  793 068 112

wegner 325

WEGNER CLINIC

Na świnoujskiej mapie urodowej jesteśmy największą, stacjonarną placówką medyczną świadczącą dla Państwa usługi z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy zabiegi dermatologii estetycznej, laseroterapii, ginekologii estetycznej, mikrochirurgii oraz kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii. Nad komfortem naszym pacjentów oraz jakością wykonywanych usług czuwa wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy, kosmetologów oraz fizjoterapeutów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów…

  • Medycyna Estetyczna
  • Laseroterapia
  • Ginekologia Estetyczna
  • Kosmetologia
  • Konsultacje z zakresu Chirurgii Plastycznej

ODWIEDŹ NAS

Nasze usługi

procedure-1

Najwyższa jakość

Stosowanie najwyższych standardów operacyjnych
procedure-2

Bezpieczeństwo

Certyfikat prywatnego szpitala
procedure-3

Ogromny wybór procedur

Kilkadziesiąt procedur z chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, ortopedii i urologii w ofercie
procedure-4

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie zgranego zespołu medycznego
procedure-5

Profesjonalizm

Najlepsza opieka od przyjęcia do wypisu pacjenta

Lek. Irena Wegner


Specjalista medycyny estetycznej

Właściciel i twórca Wegner Clinic

Lek. Irena Wegner

Założycielka i właściciel Wegner Clinic. Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Czynny zawodowo lekarz rehabilitacji medycznej na terenie Niemiec. W Wegner Clinic zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i mikrochirurgii.